Відгук від Андрій 08.12.2019

Пишу відгук , який повинен бути корисний для тих, хто вагається- чи звертатися за допомогою до спеціалістів клініки доктор про. Я лікував свій геморой у чернігівському філіалі у лікаря Бабака Миколи Володимировича. Після лікування на протязі місяця симптоми хвороби зникли. Але геморой це не просто місцеве захворювання- причиною його є і зміни в крові. після процедур потрібно проліковувати і увесь організм. Якщо у Вас є якийсь дискомфорт в районі ануса - обовязково звертайтеся в клініку- обстеження і лікування абсолютно безболісне, один сеанс лікування чи обстеження триває 10 секунд. Памятайте , що хворобу дешевше лікувати на ранніх стадіях, а не тоді, коли вже зробити нічого не можна і гроші ніякі не допомагають.
Андрій
Чернігів, 08.12.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Андрій. Вдячні Вам за розгорнутий відгук. Згодні з Вами, своєчасне звернення до медичного закладу значно полегшує діагностику та лікування, а також допомагає уникнути ускладнень. Бабак Микола Володимирович кваліфікований та досвідчений спеціаліст, який може впоратися з найскладнішими випадками, які допустимо лікувати в амбулаторних умовах. Нам приємно, що Ви відмітили сучасне обладнання та задоволені обслуговування, бо ми прагнемо, щоб пацієнти почували себе комфортно на кожному етапі перебування у клініці. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві