Відгук від Дмитро, 9422 27.08.2019

Пройшовши курс лікування в медичному центрі «Докторпро» я залишивсь дуже вдячний його персоналу за ввічливість, компетентність і професіоналізм. Медичний центр «Докторпро» це саме та форма медичного обслуговування до якої потрібно прагнути звичайним медзакладам. Особливу вдячність хочу виразити лікарю Миколі Володимировичу Бабаку. Після детального обстеження Микола Володимирович, без зайвих слів, розповів мені про моє захворювання і призначив курс лікування. Після лікування я нарешті позбавився від проблеми що накопичувалась тривалий час. Спасибі Миколі Володимировичу та всьому персоналу «Докторпро».
Дмитро, 9422
Чернігів, 27.08.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дмитро. Вдячні Вам за позитивний відгук. Радіємо, що в стінах нашої клініки під наглядом нашого лікаря Ви позбавилися від проблем, які Вас турбували. Лікар Бабак Микола Володимирович являється прикладом лікаря, в якому гармонійно поєднуються професіоналізм та людські якості на високому рівні. Хочемо зазначити, що регулярні профілактичні огляди та своєчасна діагностика – це запорука здоров'я. Ми прагнемо влаштувати максимально комфортну атмосферу та надавати висококваліфіковану допомогу на всіх етапах перебування пацієнта в наших клініках. Дякуємо за відгук та будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві