Відгук від Людмила 04.07.2019

Були з чоловіком на прийомі у Комлевого Ростислава Олександровича. Не вмерла наша медицина з такими лікарями. Справжній європейський рівень обстеження, призначення лікування та ще й спілкування професійного психолога. На відміну від звичного вже в наших лікарнях насупленого відмовчування у відповідь на питання, детальне популярне пояснення проблеми і методик лікування. Усе це в доброзичливій формі , з легким гумором, дуже позитивно, без звичних залякувань. Після спілкування вже навіть соромно за ті страшні думки, що виникали напередодні. І, якщо буде потрібно ще звертатись, то, безумовно, тількі сюди й до цього лікаря. Допоки чекала чоловіка, бачила людей, які йшли на прийом похмурі, налякані, а вибігали усміхнені, а дехто просто щасливий. Дякую за професійне обстеження й призначене лікування, заряд позитиву, гарного настрою, оптимізму, отриманого від цього доктора від Бога. А плата за прийом та глибоке апаратне обстеження незрівнянне з тим, яке буває в нашіх лікарнях, де платиш не менше, та ще й відчуваєш своє приниження за таку форму *подяки*. Чернігів.
Людмила
Чернігів, 04.07.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дійсно, Комлевий Ростислав Олександрович - професіонал своєї справи з величезним клінічним досвідом, а число вдячних йому пацієнтів щодня зростає. Наша клініка відноситься до міжнародної Мережі медичних центрів, тому нам важливо, щоб пацієнт відчував турботу і увагу, починаючи з моменту приходу в клініку. Комфортні умови перебування, сучасне діагностичне обладнання, щадні малоінвазивні методики лікування руйнують стереотипи і страхи щодо вирішення проктологічних проблем. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві