Відгук від Ірина 22.01.2019

Звернулась з проблемою здоров’я. До мене поставилися дуже привітно, лікар прийняв майже одразу (скаржилась на сильний біль і кровотечу задн.проходу). Обстежили добре, діагноз встановили, детально розповіли про курс лікування. Я дуже задоволена. Почуваю себе набагато краще. Курс лікування мене повністю влаштовує. Роботу лікаря можу оцінити на «відмінно», роботу персоналу теж.
Ірина
Чернігів, 22.01.2019 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за позитивний відгук в адресу медичного центру та зокрема Вашого лікаря, Комлевого Ростислава Олександровича. Завдяки індивідуальному підходу та передовим методикам позбутися неприємних проктологічних захворювань можна без хірургічного втручання. Раді, що обстеження та лікування в нашій клініці значно покращило стан Вашого здоров’я. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря та не забувайте про профілактичні огляди. Бажаємо гарного самопочуття!
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві