Відгук від Філіп 05.11.2018

Проблема геморою турбувала мене вже довгий час. Ніякі медичні препарати вже не допомагали мені втамувати біль та дискомфорт. Виявилося, що у моєї дружини така ж проблема. Наша знайома працює в клініці «ДокторПРО», порекомендувала нам не втрачати час і негайно звернутися до лікаря. Ми потрапили до лікаря Комлевого Ростислава Олександровича. Він поставив нам обом геморой 1 стадії. Це добре, бо очікували гіршого. Процедура огляду була зовсім безболісною. Після того, як лікар поставив нам латексні кільця, ми навіть нічого не відчули відразу пішли з дружиною на роботу. Лікування ще не завершено, але я вже почуваю себе людиною. Дякую лікарю Комлевому за чуйне ставлення, вміння зробити так, що не відчуваєш себе пацієнтом проктологічного відділення. Щира вдячність всьому медичному персоналу за доброту та турботу. Будемо рекомендувати всім знайомим, хто потребує допомоги, клініку «Доктор ПРО».
Філіп
Чернігів, 05.11.2018 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Філіп. Своєчасне звернення за медичною допомогою з проктологічними проблемами є запорукою ефективного лікування. Хочемо зазначити, що зволікання та самолікування може відстрочити процесс одужання та навіть привести до виникнення ускладнень. Нам приємно, що лікування геморою під наглядом нашого проктолога Ростислава Олександровича Комлевого було для Вас комфортним та допомогло суттєво покращити якість життя. Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним з найбільш популярних та ефективних безопераційних методів лікування геморою. У Мережі медичних центрів "ДокторПРО" використовуються сучасні методи, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми без болю, операцій та відриву від робочого процесу, що важливо в сучасних реаліях. Звертатися до клініки за рекомендаціями – давно перевірений спосіб отримати якісну медичну допомогу. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди, бажаємо здоров'я Вам та Вашим рідним.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Бабак Микола Володимирович

Потрапивши до проктолога Бабак М.В. на прийом, я відразу зрозуміла, що моя проблема вже вирішена. Геморой на 3 їй стадії для лікаря виявився дрібницею, але мене ця проблема мучила 13! років. Не страшно, не боляче, а після вапоризації, як багато хто стверджував, ходити в туалет дуже боляче. Дякуємо Вам, Миколо...
Юлія , 20.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-проктологи в Білій Церкві