Відгук від Анастасія 01.06.2020

Хочеться доповнити свій відгук від 29.05.2020 про лікаря Ющенко Т.А. з приводу пунктуальності і уважності. У другій прийом доктора як-ніби підмінили - холодне ставлення, без додаткових роз'яснень. Робили ехосальпінгоскопію разом з лікарем з УЗД - більш похмурого і мовчазного лікаря я не зустрічала - крім слова "ні" я від неї нічого не почула. Відразу ж після самої процедури мене буквально виставили за двері, бо мене взяли на прийом з затримкою і вже чекала з запізненням свого прийому наступна клієнтка. Хоча у мене ще були питання по зданим аналізам і моїм подальшим діям. Ніяких питань з приводу того, як я себе почуваю після процедури, я не почула. А було погано і до сих пір все не дуже добре.
Анастасія
Оцінка:
Добрий день, Анастасія. Дякуємо за добрі слова на адресу клініки і лікаря. Хочемо зазначити, що кожен лікар і кожен пацієнт - це перш за все особистість з індивідуальними особливостями і емоціями, у лікаря теж не завжди безперервно може бути посмішка на обличчі. До компетенції лікаря - сонолога (УЗ-дослідження) входить тільки проведення діагностики, консультування за результатами діагностики не проводить і для цього не виділяється певний проміжок часу. Для визначення подальшої тактики і оцінки результатів інструментальної та лабораторної діагностики можна записатися на прийом до лікаря. Якщо у пацієнта з'явилися скарги після проведеної процедури - можна звертатися на цілодобову лінію контактного центру для зв'язку з доктором. Наші спроби зв'язати Вас з лікарем не успішні, від зв'язку з лікуючим лікарем Ви відмовилися. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я і гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Ющенко Тетяна Олександрівна

Відвідування ендокринолога та гінеколога. Високий професіоналізм лікарів, увага і чуйність до пацієнта, грамотне призначення лікування. Бездоганна чистота в кабінетах клініки.
Вікторія , 27.10.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.