Відгук Наталія від 25.06.2026 про лікаря
Цей лікар робив біопсію вузла на щотовидці. Як тільки зайшла в кабінет, він одразу почав говорити, що я живу як на пороховій бочці і що я собі думаю, що досі не вирізала вузли. Що ,якщо я буду тягти з цим, то мені виріжуть і лімфовузли. Пунцію робив грубо, потім сильно тиснув на горло у вузол, який проколював. На тому місці лишився великий крововилив підшкірний. Раніше робила в обласній лікарні у Смоляра В., з двох вузлів, синців зовсім не було і не так боляче і ще й безкоштовно.
Наталія
Черкаси,
25.06.2026