Відгук Софія від 24.06.2026 про лікаря Гарчар Майя Павлівна
Пішла вперше, і більше не повернусь. Лікар ставився досить зневажливо, на всі питання була одна відповідь - гормональний збій. Так, виписала пігулки, вони допомогли, але з цим ставленням, це жахливо. Потім здала аналізи, виявили ВПЛ) Потім перевіривши в інших клініках, його не було) .
Лікар:
Гарчар Майя Павлівна