Відгук Ольга від 18.05.2026 про лікаря
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за Ваш відгук. Раді знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік