Відгук Данііл від 12.05.2026 про лікаря Басенко Валентин Валентинович
Чудовий лікар , добре зробив операцію , консультував навіть не в робочий час , я задоволений його роботою !
Доброго дня, Данііле. Дякуємо за відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря. Ваша довіра — це найкраща нагорода для фахівця. Раді бути корисними та завжди готові допомогти. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік