Відгук Ольга від 12.05.2026 про лікаря
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за Ваш відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ваш візит до лікаря пройшов добре і Ви задоволені результатом звернення. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік