Відгук Ксенія від 25.04.2026 про лікаря Сорокіна Людмила Миколаївна
Все чудово, гарно дякую. Дуже компетентна та приємна лікарка
Лікар:
Сорокіна Людмила Миколаївна
Доброго дня, Ксеніє. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо Вашу довіру до нашої клініки та високу оцінку професіоналізму лікаря. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік