Відгук Екатерина від 25.04.2026 про лікаря Балабан Ольга Михайлівна
Дуже задоволена прийомом у лікаря Балабан Ольга Михайлівна. Щиро рекомендую цю клінику та цього лікаря
Лікар:
Балабан Ольга Михайлівна
Доброго дня, Катерино. Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку роботи нашого лікаря Балабан Ольги Михайлівни. Нам приємно, що візит до клініки залишив у Вас позитивні враження. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік