0 800 30 11 77

Відгук від Ірина 27.09.2022

Оформила візит мамі до лікаря Ступар Н.М. Прийомом не задоволені. Лікар настільки неуважна, що навіть не побачила всі аналізи, що мама принесла з собою, направила літню жінку йти повторно здавати аналізи, дякувати працівникам з ресепшену клініки, які надали пояснення, що лікарю треба перегортати всі папери, що їй надано і бути уважним. Від прийому у лікаря залишилось неприємне враження, більше звертатись не будемо.
Ірина
Полтава, 27.09.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалась така думка. Згідно перевіреним даним підтверждуємо вплив людського фактора, приносимо вибачення за ситуацію. Будемо очікувати пацієнтку на повторному візиті згідно попереднього запису. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я та миру.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Ступар Наталія Миколаївна

Була на прийомі у Ступар Н.М. та максимально не задоволена швидкістю завершення прийому. Мені здавалось, наче я не записувалась на прийом, а просто під дверима стояла чекала коли можна зайти швидко задати пару питань. Також не сподобалося те, як саме мені оглянули горло.. у мене були скарги на першіння в...
Альона , 14.01.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-сімейні лікарі в Полтаві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.