Відгук від Михайло 18.12.2021

Звернувся у ОН Клінік для лікування геморою – симптоми були у вигляді крові після туалету, що не на жарт стривожило. Після огляду поставили діагноз – геморой третього ступеня, що лікується лише оперативним вішанням Провели операцію у два етапи. Мінус в дуже великий тривалості. Два етапи, кожен із яких зайняв 2-3 тижні на відновлення та ще пару тижнів на реабілітацію. Сумарно у мене пішло більше 2 місяців. Біль сильний, але терпимий; плюс операції за методом Андрія Андрійовича у тому, що відсутня "неробочий" стан, брав завжди 3-4 дні лікарняних за весь час. Стаціонарне лікування відсутнє зовсім! Головне - дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і вірити в успіх: все обов'язково закінчиться добре, безвихідних проблем не буває. Порада всім – приходьте одразу! Чим раніше лікувати, тим менше грошей доведеться віддати і тим легше проходить лікування. Дякуємо лікарю за вкрай коректне ставлення, гумор (іноді занадто, але це допомагає), зрозуміла та чітка структура необхідних дій для одужання. Сміливо можу рекомендувати лікаря. Велике дякую!
Михайло
Дніпро, 18.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Михайле. Своєчасне звернення до фахівця за наявності проктологічних проблем є запорукою ефективної діагностики та лікування. Щадні малоінвазивні методики лікування, які використовуються в нашому медичному центрі, дозволяють позбутися геморою в комфортних умовах і без госпіталізації. Ми раді, що під наглядом нашого спеціаліста Асляєва А.А., Вам вдалося суттєво покращити якість життя. Також рекомендуємо не забувати про регулярні профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Асляєв Олександр Андрійович

Хочу подякувати Асляєву Олександру Андрійовичу лікаря проктолога, за його увагу, професіоналізм, трепетне ставлення до мене як до клієнта. Я 15 років мучилася з болячкою за його профілем, то соромилася, то боялася, то дійшло до того, що найкращі світили нашого міста відмовлялися мені допомогти, але я не втрачала надії і звернулася...
Світлана , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки