0 800 30 11 77

Відгуки про лікарів-ревматологів ОН Клінік

Хочу подякувати лікарю-ревматологу Корчевській Ганні Ігорівні. Звернулася з дуже складним випадком. Лікар при першому візиті поставила правильний діагноз. Дуже уважне людське ставлення та супровід у лікуванні. Все дуже професійно. Рекомендую!
Алла Михайлівна
Харків, 19.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Алло Михайлівно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та Ваші рекомендації. Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Корчевської Ганни Ігорівни. Цінуємо Вашу думку та вдячні за високу відзнаку професіоналізму нашого фахівця. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні вперше прийшла до ОН Клінік на прийом до лікаря ревматолога. Хвилювалася, але, як зʼясувалося, безпідставно. Лікар Лукʼяненко Тетяна Василівна виявилась дуже чуйною та спонукаючою до себе людиною. Її добре відношення до нас, це вже прямий шлях до одужання. Дякую велике!
Наталія
Харків, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Щиро дякуємо за відгук. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з нашим лікарем Лук'яненко Тетяною Василівною. Цілком згодні з Вами, довіра, взаєморозуміння та комфорт у спілкуванні між лікарем та пацієнтом є запорукою успіху у лікуванні. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Кальченко Ганна Романесівна - диво-лікар, дякуємо за професіоналізм та людяність!
Яна
Харків, 16.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за відгук. Приємно, що Ви високо відзначили професіоналізм нашого лікаря та маєте позитивні враження від звернення. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу сказати слова подяки лікарю ревматологу Лук'яненко Тетяні Василівні. З липня 2021 р. консультують і лікуюся у Тетяни Василівни. Доброзичливий і прихильний до себе лікар. Допомогла встановити діагноз та призначила ефективне лікування. Динаміка лікування позитивна. Рекомендую, як чудового спеціаліста.
Наталія
Харків, 11.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Наталіє. Дякуємо за зворотний зв'язок, ми дуже раді, що Ви залишилися задоволені зверненням до нашого спеціаліста. Нам приємно, що у стінах нашого медичного центру Ви знайшли лікаря, якому змогли довірити своє здоров'я. Завжди готові допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ревматолог Лук'яненко Тетяна Василівна. Дуже дякую за надану допомогу.
Владимир
Харків, 13.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за Ваш відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря. Завжди готові надати якісну медичну допомогу у разі потреби та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Яна
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Велике спасибі персоналу ОН Клінік за уважне ставлення до пацієнтів і за швидке і якісне обслуговування. Особливо подяка доктору ревматологу за допомогу і за лікування. Обов'язково буду рекомендувати клініку друзям і знайомим.
Олексій
Харків, 06.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Олексію. Дякуємо Вам за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого фахівця. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом візиту, рівнем сервісу і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні був у Корчевський Анни Ігорівни. Консультація була максимально інформативною. Зайняла більше 40 хв. Поставлено діагноз, призначені аналізи і узд нирок. На всі питання, отримав відповіді, максимально зрозумілою мовою. Однозначно, прийду на повторний прийом після здачі аналізів. Дякуємо.
Дмитро
Харків, 19.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Дмитро. Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. Нам приємно, що звернення до нашого лікаря було інформативним і результативним для Вас. Згодні з Вами, в нашій клініці працюють тільки кваліфіковані фахівці, які комплексно підходять до діагностики та лікування, беручи до уваги індивідуальні особливості кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби і бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.