Відгуки про лікарів-дитячих ендокринологiв ОН Клінік

Клиника мне понравилась: администраторы вежливы, все ясно объясняют. Самое главное: прием ведется по времени, не надо долго стоять в очереди. Была с ребенком 10 лет на приеме у врача – эндокринолога Лутай Т.В.: доктор уважительная, осмотр ребенка проводила квалифицированно; выписала правильные анализы. Посетили еще кабинет УЗИ, врач Ибрагимова К.Н по поводу щитовидной железы. Узы было сделано: Тщательное обследование, врач досконально все разъяснила. Самое главное цена доступна. В дальнейшем консультацию проходит в ОН Клиник.
Ольга
Харків, 08.02.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Вдячні за те, що знайшли час, щоб написати відгук. Дуже приємно, що Ви повністю задоволені якістю медичних послуг і високо оцінили рівень обслуговування у нашому медичному центрі. Ви завжди можете розраховувати на наш досвід та професіоналізм. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Консультацією дитячого ендокринолога Коляда О.В. в загальному задоволені. Отримали повну інформацію з цікавого для нас питання. Привітна, комунікабельна в спілкуванні. Атмосфера на прийомі була спокійна.
Софія
Харків, 16.10.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Після сьогоднішнього візиту до лікаря Веселової Галини Миколаївни, можу відзначити тільки позитивні моменти-професіоналізм, приємне спілкування, позитивний посил, комплексний підхід до ситуації, слушні поради та відповіді на питання. Галина Миколаївна, спасибі за Вашу працю! Тільки хотілося б, щоб на кожного пацієнта було відведено більше часу, особливо в ендокринології, особливо в дитячій. Але це питання точно не до лікаря.
Ганна
Харків, 21.09.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганна. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і діалог зі Службою контролю якості. Раді, що рівень професіоналізму нашого лікаря Веселової Галини Миколаївни виправдав надану Вами довіру. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, роботою фахівця, атмосферою прийому і якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Спасибі Галині Миколаївні Веселовій, за високий професіоналізм і добре ставлення. Дитина задоволена прийомом, доктор дуже сподобався. Доктор професіонал своєї справи. Дякуємо.
Людмила
Харків, 28.05.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого фахівця. Завжди готові надати якісну медичну допомогу в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.