Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Харків (м. Проспект Гагаріна) лабораторний пункт

Велике спасибі за забірний пункт на Гагаріна 26, обслуговування на вищому рівні, дуже відповідальні і доброзичливі співробітники. А Ірина Вікторівна просто чарівниця, у мене дуже погані вени, але вона взяла кров з легкістю і без болю. Дякую за обслуговування. Будемо звертатися тільки туди.
Ірина
Харків, 07.05.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Дякуємо за вибір нашої клініки і висловлену думку. Нам приємно знати, що Ви задоволені якістю медичного обслуговування. Завжди готові допомогти у разі необхідності, будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу висловити величезну подяку мед. сестрі Ірині та адміністратору Христині на ЗП Гагаріна за професіоналізм і турботу під час здачі аналізів. Ставлення було дуже доброзичливим, атмосфера спокійною і затишною, що сильно полегшило процес. Дякую за вашу теплоту і увагу до кожного пацієнта.
Сергій
Харків, 18.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу наших фахівців. Ми цінуємо Вашу думку. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю свою подяку працівникам і медсестрі Забірного пункту "ОН Клінік" на проспекті Гагаріна, 26. Завжди зустрінуть з посмішкою і гарним настроєм. А про те, що це професіонали, і говорити не варто. Ще раз дякую! Так тримати! Удачі!
Ірина
Харків, 29.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже вдячна за уважне та дбайливе ставлення. Тут працюють справжні професіонали своєї справи. Чуйні, людяні, доброзичливі. Щиро дякую Вам! Побільше б таких фахівців.
Олена
Харків, 14.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки та високо цінуєте рівень професіоналізму наших фахівців. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Висловлюю велику подяку працівникам забірного пункту на пр. Гагаріна, 26 за високий професіоналізм, увагу, добре ставлення до клієнтів. Неодноразово зверталась в цей пункт та дуже задоволена якістю, відношенням до людей, та гарним розташуванням самого пункту, в який дуже звертатися мешканцям прилеглого району. Особливо, якщо погано почуваєш себе - дуже гарно, що поруч є місце, в якому можливо сдати аналізи для подальшого своєчасного та якісного лікування!
Ірина
Харків, 30.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Щиро дякуємо за відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді вітати та готові допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі в лабораторії On Clinic на проспекті Гагаріна. Хочеться відзначити доброзичливе ставлення персоналу. Надали всю інформацію. Забір крові пройшов швидко і безболісно. Дякую.
Світлана
Харків, 24.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від візиту до нашого лабораторного пункту та спілкування з нашими фахівцями. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
У невролога Калашнікової Наталі на прийомі вдруге. Прийшла зі скаргами на пам'ять,слабкість. Доктор поставилась дуже уважно і професійно. Той курс лікування, що був призначений, реально покращив моє самопочуття. У подальшому планую знову прийти до неї на консультацію.
Тетяна
Харків, 27.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лікаря Калашнікової Наталії Михайлівни. Раді, що з допомогою нашого фахівця Вам вдалося вирішити проблему зі здоров'ям, яка турбувала. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволений прийомом, оскільки кров беруть дуже акуратно. Однозначно рекомендую.
Данил
Харків, 27.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Даниле. Дякуємо Вам за позитивний відгук та рекомендації. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Привітний персонал, швидке обслугогування. Дитина не злякалась. Професійно і безболісно взяли кров з вени.
Тимофій
Харків, 21.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тимофію. Щиро дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую за швидке, добре, ввічливе обслуговування. Дуже уважний та позитивний персонал!
Олександра
Харків, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олександро. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз звернулась до лабораторного пункту на пр. Гагаріна 26. Дуже задоволена обслуговуванням, персонал уважний і ввічливий. Маніпуляції проводяться швидко і безболісно, неприємних наслідків у вигляді синців після забору крові ніколи не було. Дякую!
Олена
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо за позитивний відгук. Ми цінуємо зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні я відвідала забірний пункт на проспекті Гагаріна, 26. Напрочуд привітний персонал, відносяться з розумінням і повагою до паціента. Дуже задоволена, що відвідала і записалась саме до них.
Анна
Харків, 30.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за відгук. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, проспект Гагаріна, 26

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків Гагаріна
Приймаємо: Пн - Сб: 8:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.