Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Чернігів

Геморой турбує щомісяця впродовж багатьох років. Болі і кров.... так дістало, але не можу наважитись піти до лікаря. Страшно і соромно
Олександра
Чернігів, 12.06.2024
Оцінка:
Сьогодні була з візитом у проктолога Руденка Володимира Трохимовича. Говорю йому ,,Дякую щиро" за прийом. Професійність, людяність, чуйність, довіра - це про нього.Лікар і його медсестра дуже уважні.Все на високому рівні. Ще раз ,,Дякую".
Людмила
Чернігів, 04.04.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Руденка Володимира Трохімовича. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм наших фахівців. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Залишилась задоволена консультацією лікаря Мельник К.В.Дуже чітко і кваліфіковано все розказала, без зайвих призначень.Буду звертатись тільки до неї.
Оксана
Чернігів, 19.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук. Ми раді, що Вам сподобалася консультація нашого лікаря Мельник Катерини Владиславівни. Завжди готові допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже гарний лікар ! Все чітко розповіла , рекомендую
Настя
Чернігів, 08.03.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати Мельник К.В. за гарну консультацію і дієве лікування!!!
Марія
Чернігів, 23.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Мельник Катерини Владиславівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Уважні лікарі дуже класні дівчата на респондентів. Візити залишили гарне враження.
Анна
Чернігів, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Мельник К В. Гарний спеціаліст,все чітко пояснила. Дала гарні рекомендації щодо лікування. Всім рекомендую, Прийду ще не один раз
Ганна
Чернігів, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ганно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Мельник Катериною Владиславівною та Ви залишилися задоволені результатом звернення. Завжди раді допомогти. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у лікаря Мельник К.В., лікар дуже приємна, уважна. На прийомі розумієш що ти потрапив до дуже гарного спеціаліста, професіонала своєї справи. Дякую їй за надану конскультацію. Всім рекомендую.
Марія
Чернігів, 20.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Вам сподобалося спілкування з нашим лікарем Мельник Катериною Владиславівною та Ви залишилися задоволені результатом консультації. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не перший раз довидилось відвідувати ON clinic, сподобався привітний персонал та лікарі, поки не потрапила на прийом до Мельник К.В.. Максимально неприємна жіночка, це найгірший експірієнс прийому в гінеколога. З першої хвилини прийому - було бажання пійти, тому що лікар одразу дає зрозуміти своїм "перекошеним" поглядом, іноди "піднятою бровою" та зверхньою манерою спілкування - що настрій у неї "так собі", а те що ти прийшла на прийом в приватну клініку і заплатила за це кошти - її не особливо хвилює. Догадуюсь, я не виняток, це скоріш за все перманентна манера спілкування цієї лікарки.
Любов
Чернігів, 19.02.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалася така думка. Перш за все, метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Безумовно, важливим є відчуття взаєморозуміння та комфорту у спілкуванні між лікарем та пацієнтом. Перепрошуємо, якщо Ви відчули дискомфорт. Особисте враження про лікаря має велике значення, однак може бути суб'єктивною реакцією. Зазначаємо, якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, можна звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Жили Людмили, дуже компетентна і освідчена лікарка, майстер своєї справи, уважна, добра, не приписала зайвого і вчасно розгледіла проблеми зі шлунком.Дякую
Анна
Чернігів, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Жили Людмили Григорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена, гарне та швидке обслуговування. Чемний мед персонал, всі пояснення були надані зрозуміло.
Світлана
Чернігів, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Галина
Чернігів, 20.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.