Logo
0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Чернігів

Була на прийомі у лікаря Мельник К.В., лікар дуже приємна, уважна. На прийомі розумієш що ти потрапив до дуже гарного спеціаліста, професіонала своєї справи. Дякую їй за надану конскультацію. Всім рекомендую.
Марія
Чернігів, 20.02.2024
Оцінка:
Не перший раз довидилось відвідувати ON clinic, сподобався привітний персонал та лікарі, поки не потрапила на прийом до Мельник К.В.. Максимально неприємна жіночка, це найгірший експірієнс прийому в гінеколога. З першої хвилини прийому - було бажання пійти, тому що лікар одразу дає зрозуміти своїм "перекошеним" поглядом, іноди "піднятою бровою" та зверхньою манерою спілкування - що настрій у неї "так собі", а те що ти прийшла на прийом в приватну клініку і заплатила за це кошти - її не особливо хвилює. Догадуюсь, я не виняток, це скоріш за все перманентна манера спілкування цієї лікарки.
Любов
Чернігів, 19.02.2024
Оцінка:
Була на прийомі у Жили Людмили, дуже компетентна і освідчена лікарка, майстер своєї справи, уважна, добра, не приписала зайвого і вчасно розгледіла проблеми зі шлунком.Дякую
Анна
Чернігів, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви високо цінуєте професіоналізм нашого лікаря Жили Людмили Григорівни. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже задоволена, гарне та швидке обслуговування. Чемний мед персонал, всі пояснення були надані зрозуміло.
Світлана
Чернігів, 25.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Світлано. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Галина
Чернігів, 20.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Добрий день. Дуже подобається клініка, однак дуже не вистачає нагадування про візит в вигляді дзвінка, тому що повідомлення на почті може не відкритися чи заблокуватися почта і ти при повторному візиті чи первинному забуваєш свій час візиту тим паче, якщо він відбуватиметься через тривалий термін. Дуже хотілося, щоб сервіс повідомлення через дзвінок був присутній в сервісі обслуговування. Дякую.
Наталія
Чернігів, 13.01.2024 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за вибір нашої клініки та відгук. Ми цінуємо Вашу думку, для нас важливий зворотний зв'язок від наших пацієнтів. Команда фахівців клініки постійно працює над забезпеченням поліпшення якості сервісу. Наш пріоритет — це комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Завжди раді допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Були на консультації і лікували батька у Бірюкової Татьяни Олексіївни. Все сподабалось, відношення та призначене лікування. Сподобалося відношення персоналу, сервіс, чистота, професіоналізм медичних сестер. Все на висоті.
Ольга
Чернігів, 23.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук.Приємно знати, що Ви задоволені результатом звернення до нашого лікаря Бірюкової Тетяни Олексіївни. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Грушевський Анатолій Валентинович професіонал своєї справи. Дякую за кваліфіковане обстеження .
Кудрявцева Тетяна
Чернігів, 22.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Грушецького Анатолія Валентиновича. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу подякувати лікарю Руденко Володимиру за його професіоналізм, чуйність, уважне ставлення до пацієнтів. Хочу, щоб в Україні було більше таких лікарів! Слава Україні!
Марк Борисович
Чернігів, 19.12.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Марку Борисовичу. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви високо цінуєте рівень професіоналізму нашого лікаря Руденка Володимира Трохімовича. Завжди раді допомогти. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Гарний лікар
Чернігів, 19.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу щиро подякувати лікарю УЗД Трубі Валентині Гаврилівні. Освічений, уважний, компетентний, доброзичливий лікар. Зробила УЗД нирок не тільки лежачи, а й стоячи, це важливо для виявлення камінців у нирках. Дала слушні поради щодо інших видів обстежень нирок.
Валентина Василівна
Чернігів, 08.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Валентино Василівно. Дякуємо за позитивний відгук і щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Труби Валентини Гаврилівни. Нам приємна Ваша висока оцінка професіоналізму фахівця. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Потрапила на прийом до Мельник Катерини Владиславівни, дуже приємний та хороший лікар.
Марія
Чернігів, 08.11.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Маріє. Дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Мельник Катерини Владиславівни. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 20:00;, Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.