0 800 30 11 77

Відгуки ОН Клінік Чернігів

Дуже сподобалось, відвідувала гінеколога Махонько Олену Миколаївну, класний спеціаліст, все ретельно подивилась, обговорили минулі діагнози і призначення. Приємна, конкретна, купу ліків не призначає, як то люблять робити, все пояснює. І УЗД щитовидної залози, ретельно все подивилися, питали про захворювання. Одним словом я задоволена і рекомендую.
Олена
Чернігів, 10.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Щиро дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Нам приємно, що Ви обрали нашу клініку. Цінуємо Вашу високу оцінку професіоналізму наших фахівців. Раді, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до лікаря Мохонько Олени Миколаївни. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємний і кваліфікований персонал
Діана
Чернігів, 08.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Діано. Дякуємо за відгук. Приємно, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря Труба Валентина Гаврилівна . Я в захваті. Мої самі найкращі рекомендації. Лікар людина з великої літери Професійна чуйна і дуже привітна . Щиро дякую і всього самого найкращого . Бути рекомендувати всім знайомим
Гармаш Тетяна
Чернігів, 04.05.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Тетяно. Щиро дякуємо за позитивний відгук та теплі слова на адресу нашого лікаря Труби Валентини Гаврилівни. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від спілкування з лікарем та задоволені результатом звернення. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже уважна й приємна лікар. Досить висококваліфікований фахівець. Дуже чисто в клініці, уважний персонал. Прийняли раніше, ніж був запис, що дуже сподобалося!
Любов
Чернігів, 25.04.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Любове. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашої клініки та лікаря. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Юлія
Чернігів, 18.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Клініка справила позитивне враження. Від мене подяка лікарю УЗД Труба Валентині Гаврилівні. Рекомендую.
Петро
Чернігів, 02.03.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Петро. Вдячні за позитивний відгук та рекомендації. Нам важливо знати, що у Вас залишилися приємні враження від звернення. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня. Була на прийомі в лікаря Жила Л.Г., до моїх проблем віднеслась дуже чуйно, допомогла вирішити все що мене турбувало. Дуже вдячна їй і вашій клініці.
Наталія
Чернігів, 07.02.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Ми раді знати, що Ви залишились задоволеною результатом візиту до нашої клініки та лікаря Людмили Григорівни. Дякуємо за відгук та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, дуже задоволена вашою клінікою, а саме лікарем Жила Л. Г., на прийомі була уважна, все гарно пояснює, лікування підійшло. Дякую.
Оксана
Чернігів, 23.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за висловлену думку про звернення до нашої клініки. Ми раді, що Ви задоволені обслуговуванням у клініці та результатом лікування. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Доброго дня, була на прийомі у лікаря Руденко В.Т. проблему мою вирішили, дуже професійно, компетентний лікар, професіонал своєї справи. Рекомендую.
Ірина
Чернігів, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ірино. Вдячні Вам, що поділились позитивними враженнями від звернення до нашої клініки та спеціалістів. Ми раді, що проблему було успішно вирішено і Ви задоволені результатом. Здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Був на прийомі у лікаря Жили Л.Г., це дуже уважний, спокійний та грамотний лікар. Лікування допомогло, дуже дякую. Рекомендую.
Павло
Чернігів, 19.01.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Павло. Вдячні Вам за відгук та добрі слова нашому спеціалісту. Ми раді, що лікування допомогло. Також вдячні Вам за рекомендації, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні була на прийомі у лікаря Руденко Володимира Трохімовича. Це - компетентний, грамотний лікар, справжній професіонал своєї справи! Дякую за своєчасно, оперативно надану медичну допомогу та лікування. В будь-який момент можна звернутися в телефонному режимі. Рекомендую
Людмила
Чернігів, 08.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Вдячні Вам за щирий відгук та добрі слова нашому лікарю. Ми раді, що Вам сподобалось обслуговування та Ви залишились задоволені якістю проведеного лікування. Будемо раді бачити в клініці на періодичних профілактичних оглядах, здоров'я Вам.
Служба контролю якості ОН Клінік
Записала маму в клініку до хірурга, Руденко Володимира Трохимовича Від візиту сказати що я в шоці - нічого не сказати. По-перше відношення лікаря до пацієнта жахливе. На запитання пацієнта - лікар відповідає запитаннями (типу: а я тут чого? чого ви в мене таке питаєте? - цікаво, а в кого питати, якщо я звернулася до вас), що свідчить про некомпетентність останнього. Маю надію що інші лікарі відповідають своїй справі, але більше не маю бажання туди звертатись.
Христина
Чернігів, 05.11.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Кристино. Шкодуємо, що у Вас склалась така думка. Службою контролю якості проводиться предметний розбір ситуації особисто з пацієтом клініки, яким Ви не є в даному випадку. Ми уточнили безпосередньо думку пацієнта та було повідомлено інформацію стосовно розбору ситуації особисто пацієнту. Зичимо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Чернігів, вул. Героїв Чорнобиля, 3

ОН Клінік Чернігів
Приймаємо: Пн - Пт: 8:00 - 19:00; Сб: 8:00 - 17:00
Запис по телефону: 0 800 30 07 00 цілодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.