Logo
0 800 30 11 77
Шляхтина гинеколог , но точно не для детей, назначала лечение никак не для ребенка. Все лекарства для взрослых, а ребенку ещё нет 4-х лет. Только выкачка денег за приемы, никакой обратной связи с врачом. Очень не довольна
Татьяна
Одеса, 04.04.2024
Оцінка:
Залишаю відгук про лікаря алерголога Теміз Вікторію Володимирівну. Дуже компетентний лікар з великої літери. Консультація надана в повному обсязі. Дуже сподобався лікар. Дякую.
Оксана
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Я сьогодні здавала кров общ. ан крові + білок, дуже вдячна Бойко Аліні за її роботу, яка з першого разу взяла кров з тонкої вени. Вдячна їй дуже, бажаю їй здоровʼя, мирного неба, таких як Аліна, нужно цінить і берегти. Дай Боже їй всього найкращого.
Валентина
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Я щиро дякую лікарям Вашої клініки за професіоналізм, знання і дуже уважне ставлення до пацієнтів, насамперед до вирішення проблем, з якими ми звертаємося. Дякую! Щиро дякую! Сербіну Ліліану Вікторівну і Красовську Ірину Григорівну! Бажаю Всім миру, здоровʼя і натхнення!
Ольга
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Все було добре. Лікар сподобався. Зробив лікування якісно та швидко наш лікар Вітюк А.О.
Дарʼя
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Дуже гарний прийом, культурно, ввічливо, професійно поспілкувалася з лікарем Лівенцовою К.В. Бажаю процвітання лікарю і клініці!
Олена
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Висловлюю велику подяку лікарю Толмачовій Н.А. за уважний прийом, щиросердечну зустріч хворих і правильні слова в нужний момент.
Наталія
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Дуже уважний лікар мамолог Турко Ольга Владиславівнв, вона справжній спеціаліст своєї справи, уважна, дбайлива, знаючий лікар. Сподобався теплий прийом.
Наталя
Одеса, 29.03.2024
Оцінка:
Сьогодні була на УЗД у Гурченко Г. І я просто вражена високим професійним рівнем і якістю роботи лікаря . Дуже уважне і чутливе ставлення до пацієнтів . Відверто рекомендую лікаря 🥹
Оля
Оцінка:
Доброго дня, Ольго. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємна Ваша висока оцінка рівня професіоналізму нашого лікаря Гурченкової Галини Ігорівни. Вдячні за рекомендації. Зичимо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую Ліліані Вікторівні за відмінне лікування і знання своєї справи! Уже багато років знаю і ходжу до неї, не лікар, а золото! Всім рекомендую! Не пожалеете❣️
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Сербіної Ліліани Вікторівни. Бажаємо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ющенко Тетяна Олександрівна - дуже чудовий лікар. Допомогла мені і підібрала дієві препарати. Величезне дякую!
Наталія
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за позитивний відгук та щирі слова подяки на адресу нашого лікаря Ющенко Тетяни Олександрівни. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже поганий сервіс. Записаний був на 10:00 на аналізи. Приїхав заздалегідь, так як рекомендують. Довгий час ніхто не звертався до мене і не вибачався, що я очікую уже 10 хвилин, 20 хвилин, 30 хвилин. Підійшов до ресепціі і запитав чи не забули про мене. Дівчина зателефонувала лікарю і запитала чи є у неї пацієнт (чому вона про це не знає?). Сказали почекати ще, через 2-3 хвилини мене запросили. Я звернувся до гарячої лінії, щоб повідомити про це. Сьогодні мені зателефонували і в непрямій формі звинуватили, що я сказав неправду і мене запросили о 10:12 насправді і це перевірили. Я був шокований- мені вистачило б пояснення і вибачення, але отримав ще й звинувачення. Я перевірив час оплати і сказав, що оплатив за послугу о 10:42, на що знову почув якісь виправдання, що мій банк некоректно вказав час. Щойно я перевірив час дзвінка, який я робив перед тим, як мене запросили -і це було о 10:34. Яким чином я уже був на прийомі о 10:12 не відомо. Сервіс бажає бути кращим як зі сторони ресепціі так і гарячої лінії.
Олександр
Оцінка:
Доброго дня, Олександре. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження та Ви відчули дискомфорт під час звернення до клініки. Нашим пріоритетом є комфорт пацієнтів на усіх етапах надання медичних послуг. Персонал клініки постійно працює над покращенням якості сервісу. Ми цінуємо час наших пацієнтів. Перепрошуємо за дану ситуацію. Бажаємо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.