Logo
0 800 30 11 77
Горошко Елена Николаевна , была у неё на приёме с сильным выпадением волос. Врач очень компетентный , внимательный и грамотный! Уже через 2 месяца после первого приёма, я начала замечать что залысины начали заростать, а волосы перестали сыпаться в половину. Этот врач , мой спаситель ! Огромное Вам спасибо !!! У кого большие проблемы с волосами , только к ней!
Руслана
Одеса, 15.07.2024
Оцінка:
Ющенко Татьяна Александровна очень понравилась. Грамотный специалист и видно, что человек очень хороший. Все рассказала, объяснила, не нагружатет лишними препаратами. На приёме было легко и комфортно. Рекомендую!!!!
Інна
Одеса, 04.07.2024
Оцінка:
Дуже вдячна лікарю Шевченко Валерії Геннадіївні, що допомогла мені позбутися моєї проблеми, яка турбувала мене ще з дитинства… ходила на дві операції та на прийоми, як на свято) дуже приємна та кваліфікована лікар! Тепер рекомендую усім своїм знайомим!
Галина
Одеса, 01.07.2024
Оцінка:
Кількість консультацій створюється штучно І там де просто направляють на кт
Тимур Володимирович
Оцінка:
Доброго дня, Тимуре Володимировичу. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Шкодуємо, що у Вас склалося таке враження. Зазначаємо, що фахівці клініки у своїй діяльності керуються відповідними нормативними документами, протоколами та стандартами надання медичної допомоги. Завжди готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
...
Жемчужная
Оцінка:
Добрий день! На сайті ми публікуємо відгуки тільки реальних пацієнтів. На жаль, ми не змогли ідентифікувати Вас, як пацієнта нашого медичного центру, тож змушені приховати Ваш відгук. Якщо ви не згодні з цим рішенням, просимо Вас представитися будь-яким зручним для Вас способом: зв'язатися зі Службою контролю якості за телефоном 0-800-50-71-70 (з 10.00 до 17.00), електронною поштою [email protected] або через форму на сторінці http://onclinic.ua/quality-control.html, вказавши номер карти або час та дату відвідування. Дякуємо за розуміння.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все сподобалось, лікарі дуже приємні) Рекомендую цю клініку.
Яна
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації. Завжди раді вітати у клініці та готові допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Лікар Вітюк Анна Олегівна, дуже приємний лікар , все чітко пояснила по лікуванню , за її вказівками все пройшло за 4 доби , дуже уважна и приємна людина, я задоволена її роботою
Людмила
Оцінка:
Доброго дня, Людмило. Щиро дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лікаря Вітюк Анни Олегівни. Завжди раді допомогти. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
записала на консультацію дитину до Помельникової Ю.А. Такого негативу після прийому не відчувала ніколи. взагалі не слухала, постійно щось друкувала. я до прийому ретельно готувалася, розписала по датах усі моменти, які й після чого призначалися медикаменти, принесла аналізи, узі... разів п'ять намагалася сфокусувати її увагу хоч на чомусь. вона так і не спромоглася подивитися історію хвороби, яку для неї ж я скоротила до 20 речень. закінчилося тим, що вона довела дитину підлітка до сліз. сумніваюся, що вона дитячий гінеколог. категорично не раджу.
оксана
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Для нас важливий кожен відгук від наших пацієнтів. Перш за все метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Та важливим є також комфорт у спілкуванні, довіра, взаєморозуміння з фахівцем, що допомагають отримати позитивний результат у лікуванні. Нам шкода, що у Вас склалося неприємне враження від консультації лікаря та Ви відчули дискомфорт. Якщо у пацієнта не виникло контакту та порозуміння з лікарем, то завжди є можливість звернутися до іншого фахівця цього профілю, оскільки усі напрямки у клініці представлені кількома спеціалістами. Більш детальну інформацію Вам було надано у телефонному режимі. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Щиро дякую лікарю-отоларингологу Юлії Олександрівні. Вона справжній професіонал. Завдяки її ретельному підходу та консультаціям, я нарешті позбулася хронічного риніту. Її уважність, доброзичливість та готовність відповісти на будь-які запитання викликають довіру та впевненість. Рекомендую Юлію Олександрівну як чудового лікаря-отоларинголога!
Альона
Оцінка:
Доброго дня, Альоно. Дякуємо за позитивний відгук. Нам приємно, що Ви публічно поділилися своїм позитивним досвідом звернення та виказали щиру подяку нашому лікарю Дідіченко Юлії Олександрівні. Завжди раді допомогти у разі необхідності. Зичимо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сподобалось, співпрацівники вічливі
Гончарова Юлія
Оцінка:
Доброго дня, Юліє. Дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Багато років ходжу в цю клініку і на що не проміняю ❤️
Ангеліна
Оцінка:
Доброго дня, Ангеліно. Щиро дякуємо за вибір нашої клініки та позитивний відгук. Завжди раді вітати та готові допомогти. Зичимо Вам здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Була на прийомі у Горошко Олени Миколаївни! Якщо ви хочете діагноз "пальцем у небо", то вам до цього лікаря! Поставила неправильний діагноз, налякала, зі словами - "з огляду на свій досвід я і так бачу, що це псоріаз", без аналізів, зішкріб навіть не призначила! І природно крапельниці, гормональні препарати. Навіть не уявляю що б було з моєю шкірою, якби я лікувалася у вас!!! Я зважилася піти до інших лікарів, була у двох, діагноз - звичайна алергія. Моєму гніву немає меж! Я буду скаржитися і далі! На вас і вашого лікаря!
Анастасія
Оцінка:
Доброго дня, Анастасіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Метою кожного лікаря є надання кваліфікованої допомоги пацієнту. Лікар на підставі об'єктивних клінічних даних надає пацієнту рекомендації щодо подальшої тактики діагностично-лікувальних дій відповідно до стану здоров'я на момент звернення. Право пацієнта погоджуватися або ні з рекомендаціями лікаря. Зазначаємо, що на даний момент ми не отримали від Вас обіцяного альтернативного висновку з іншою думкою фахівця. Для продовження конструктивного діалогу та розбору ситуації очікуємо на документ. Зичимо Вам здоров'я та на все добре.
Служба контролю якості ОН Клінік

Консультація лікарів в «ОН Клінік Одеса»

Проктологія

Лікування геморою і інших проктологічних захворювань за допомогою малоінвазивних методик.
Детальніше про відділення

Урологія

Чоловіча та жіноча урологія. Лікування проблем з потенцією. Консультація андролога.
Детальніше про відділення

Гінекологія

Діагностика і лікування патологій шийки матки, запальних та незапальних захворювань.
Детальніше про відділення

Дерматологія

Діагностика і лікування дерматологічних захворювань. Видалення шкірних новоутворень.
Детальніше про відділення

Гастроентерологія

Ефективне лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Консультації з питань харчування.
Детальніше про відділення

УЗД

Точна ультразвукова діагностика органів і систем. Останні моделі УЗД-апаратів.
Детальніше про відділення

Офтальмологія

Діагностика та лікування порушень зору у дорослих і дітей. Підбір засобів для зору.
Детальніше про відділення

Фізіопроцедури

Використання ультразвуку, ультрафіолету, магнітного поля, гірудотерапії і інших методик за напрямками.
Детальніше про відділення

Адреса: Одеса, вул. Мала Арнаутська, 56

ОН Клінік Одеса
Приймаємо: Пн - Пт: 8:30 - 19:30, Сб: 9:00 - 17:00, Нд: 9:00 - 14:00
Запис по телефону: 0 800 30 17 30 Цiлодобово.
  • По мапі
  • Аеропанорама
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.