0 800 30 11 77
Чудове обслуговування. Кваліфіковані працівники закладу. Всім задоволена.
Дар'я
Харків, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за відгук. Приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення до нашого лабораторного пункту. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Хочу залишити позитивний відгук про забірний пункт "ОН Клінік" на 23 Серпня, 32/20. Дякую персоналу за ввічливість, професіоналізм, пунктуальність.
Ніна
Харків, 28.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ніно. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно знати, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до нашого лабораторного пункту. Зичимо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Ця лабораторія наче місце добра, поваги, доброзичливості, любові. Дівчата - профессіонали (болю менше, ніж у комарика), ввічливі. До них хочеться повернутися - просто подякувати і побажати гарного дня. Удачі всім. Щиро дякую Будемо здорові. У разі чого - тільки сюди!
Надія Петрівна
Харків, 21.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Надіє Петрівно. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу наших фахівців. Цінуємо Вашу думку. Для нас важливо знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Брали кров з вени у сина. Персонал ввічливий, дуже зручно і комфортно. Дитина не встигла занудьгувати - дуже все швидко і професійно. Зручно розташований пункт прийому аналізів. Хотілось би, щоб і на селищі Жуковського був такий пункт.
Ольга Сергіївна
Харків, 14.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ольго Сергіївно. Щиро дякуємо за відгук. На приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення. Цінуємо Вашу думку. Зичимо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робота медсестри та адміна дуже сподобалась. Приємне спілкування та дешева ціна. Все дуже швидко та стерильно.
В'ячеслав
Харків, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, В'ячеславе. Щиро дякуємо за відгук. Цінуємо Вашу думку. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження та задоволені результатом звернення до нашої клініки. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дякую мережі "ОН Клінік" та відділенню по здачі та прийому медичних аналізів на ст.м. 23 Серпня окремо. Парцівники завжди в гуморі, завжди привітні та корисні. Окрема подяка медсестрі за безболісне взяття крові кожен раз. Усе чистенько, стерильно, усі ввічливі та на своїх місцях. Ходжу тільки до вас!
Вікторія
Харків, 08.06.2023 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Вікторіє. Щиро дякуємо за відгук та теплі слова на адресу нашої клініки та персоналу. Нам приємно знати, що Ви маєте позитивні враження від звернення та спілкування з нашими фахівцями. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Все супер Дякую
Поліна
Харків, 03.12.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Поліно. Дякуємо Вам за відгук, бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Робила загальний аналіз крові. Дуже швидко! Безболісно і професіонально! Дуже дякую! А результати отримала в той же день !
Юлія
Харків, 19.06.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Вітаємо, Юліє. Дякуємо, що скористались нашими медичними послугами. Нам приємно знати, що Ви задоволені обслуговуванням у клініці. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Завжди у відділенні добрий, чуйний персонал. Обслуговування на найвищому рівні.
Володимир
Харків, 13.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Володимире. Дякуємо за добрі слова на адресу персоналу нашого медичного центру. Ми раді, що Ви задоволені результатом візиту. Завжди готові допомогти і будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік
Не вперше відвідую лабораторію на 23 серпня. Іду завжди в підвищенному настрої і, як би це не звучало дивно, з бажанням повернутися, щоб почути щирі та повні співучасті слова, до того ж українською мовою у виконанні Аліни. І відчути себе у Європі! Спасибі.
Сергій
Харків, 05.01.2022 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Сергію. Нам приємно, що Ви залишилися задоволені результатом звернення до «ОН Клініку Харків». Один із головних принципів нашої роботи – надання медичної допомоги у максимально комфортних для пацієнта умовах, у чому Ви змогли переконатись. Дякуємо Вам за відгук та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік
Дуже приємна дівчина сьогодні на ресепшені, шаноблива, професійна. М'яко, але наполегливо просила вдягнути маску відвідувача. Швидко оформила мені документ, відповіла на запитання. Передайте їй, будь ласка, що клієнтка передавала гарний відгук :)
Ганна
Харків, 19.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ганно. Дякуємо за відгук. Ми прагнемо надати максимально комфортні умови на всіх етапах перебування у медичному центрі. Завжди раді допомогти. Бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік
Сьогодні записала дитину на клінічний аналіз крові. Декілька разів уточнювала, що тільки з пальця. Приїхали, а виявляється такої послуги немає, тільки з вени. Довелося з хворою дитиною терміново шукати іншу лабораторію. Дякую, що є Радуга.
Алла
Харків, 14.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Алло. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Комфорт пацієнтів на всіх етапах звернення до клініки – одне з пріоритетних завдань. Над забезпеченням покращення якості сервісу щодня працює команда спеціалістів клініки. Просимо вибачення за дискомфорт. Докладнішу інформацію Ви отримали у телефонному режимі. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Адреса: Харків, вул. 23 Серпня, 32/20

Лабораторний пункт ОН Клінік Харків 23 Серпня
Приймаємо: Пн - Сб: 9:00 - 12:00
Запис по телефону: 0 800 30 11 77 Цiлодобово.
  • По мапі
Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.