Відгук від Вікторія 08.12.2021

Цей лікар На першому прийомі призначила аналізи на 5 тисяч гривень. ... сказала що легкі "чисті" ... через пару днів я записалася до іншого лікаря з цієї ж клініки ... мені було призначено КТ, і вуаля ... пневмонія 10% поразка. Обходьте таких "лікарів" стороною як Блажко!!!! Тільки виручку клініці та собі відсоток, ось все що їй цікаво!!
Вікторія
Харків, 08.12.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Вікторія. Першочерговим завданням кожного лікаря є надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на думку при виборі діагностичної тактики і рекомендує пацієнту найбільш доцільний варіант. Вільний вибір лікаря - право пацієнта. У клініці завжди є можливість змінити лікаря, якщо виникла така потреба, кожен напрямок представлений кількома фахівцями. Хочемо відзначити, що об'єктивно оцінити ситуацію після довгого періоду часу неможливо. У разі виникнення будь-яких питань, пов'язаних з обслуговуванням у нашій клініці, необхідно негайно звертатися до Служби контролю якості за телефоном 0800 50 71 70 (з 10:00 до 17:00). Ми відкриті до конструктивного діалогу та завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я та всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Ольга Сергіївна

Дуже рекомендую доктора - Блажко Ольгу Сергіївну! Викликала додому для лежачої мами, вона навіть візуально визначила ситуацію, що пізніше підтвердилося аналізами. Дуже уважний лікар і людина! Ситуація була дуже складною і зверталися вже не до одного лікаря, але толком нічого не могли сказати. Це дійсно той випадок, коли лікар від...
Юлія Божко , 19.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки