Відгук від Віка 29.11.2021

Від щирого серця хочу подякувати доктору Блажко Валентині Сергіївні, професіоналу з великої літери, за врятування життя найдорожчої людини, моєї мами! Про підступний перебіг COVID тепер знаємо не з чуток. Валентина Сергіївна призначила грамотне лікування, постійно контролювала динаміку, була завжди на зв'язку та надавала чіткі рекомендації. З першої зустрічі Валентина Сергіївна вселила нам упевненість на одужання! Валентина Сергіївна! Здоров'я та благополуччя Вам та Вашим близьким! Віка, Харків
Віка
Харків, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня. Дякуємо Вам за щирий відгук та добрі слова на адресу нашого лікаря Блажко В. С. Згодні з Вами, наші фахівці уважно ставляться до кожного пацієнта та комплексно підходять до лікувально-діагностичного процесу. Ми раді, що в особі нашого фахівця Ви знайшли лікаря, якому ви можете довірити здоров'я пацієнта. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки