Відгук від Яна 29.11.2021

Сьогодні отримала консультацію лікаря, а саме УЗД органів черевної порожнини. Лікар Поліщук Василь Степанович проконсультував мене дуже уважно, привітно зустрів, відразу відповів на всі мої запитання. Відповіді були зрозумілі. Також лікарем, було запропоновано обстеження повторювати раз на 6 місяців, консультація гастроентеролога. Дуже сподобалося ставлення, консультація та обстеження. Я залишилася з приємним враженням. Буду рекомендувати своїм друзям та знайомим. Дуже вдячна!
Яна
Біла Церква, 29.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Яно. Дякуємо за відгук. Спеціалісти «ОН Клінік» проводять діагностику на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати максимально інформативний та точний результат. Ми дбаємо, щоб усі наші пацієнти відчували себе комфортно протягом усього часу перебування в медцентрі та пропонуємо якісний медичний сервіс та індивідуальний підхід. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Поліщук Василь Степанович

Звернулась до лікаря Поліщука В.С. дуже чуйна людина, все доступно пояснив, порекомендував, що можна зробити, процедура пройшла дуже добре, я всім задоволена. Дуже вдячна, що все швидко зробили, що все зробили в назначений час, щиро дякую.
Надія Олександрівна , 19.10.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-узд в Білій Церкві