Відгук від Бердник Артем 21.11.2021

Від щирого серця хочеться подякувати Блажко Валентині Сергіївні! Протягом 2-х місяців перехворіли на ковід батьки і бабуся дружини, а потім і ми захворіли. Дякую за індивідуальне лікування, не дивлячись на досить молодий вік перехворів я не так легко як хотілося б. Але завдяки турботі, грамотно призначеному лікуванню та людській доброті Валентини Сергіївни, на поправку пішов одразу!) Дякую Вам величезне від усієї нашої родини, Ви нас усіх вилікували, пам'ятали про нас і вдень, і вночі! Валентино Сергіївно, ми Вам дуже вдячні, дякую за Ваші знання та таке уважне ставлення до кожного з нас!) Дякую, що вилікували всіх нас!
Бердник Артем
Харків, 21.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артеме. Дякуємо за щирий відгук та Вашу об'єктивну думку. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні емоції від звернення до нашого лікаря. Згодні з Вами, у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, які завжди знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Також хочемо відзначити, що хорошою підмогою для наших лікарів є потужна матеріально-технічна база нашої Мережі. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким і завжди готові допомогти у разі потреби.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Давно збиралася це зробити і всі руки не доходили, а потім війна… а зараз я знову з рецидивом потрапила до Валентини Сергіївни Блажко і хочу висловити велику подяку! До Валентини Сергіївни я побачила дуже багато лікарів, моя хвороба очей складно діагностувалася і 2 роки мені ставили різні діагнози, від діабету...
Тетяна , 08.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки