Відгук від Наталія 20.11.2021

Потрапила на прийом до Корчми Наталі Миколаївни. Проблема з екстрасистелами та періодичним підвищенням тиску, хоча я гіпотонік і завжди тиск був низьким, але з віком став підвищуватися. На прийомі лікарка справила на мене приємне враження, але після лікування воно змінилося. Був призначений прийом препарату від тиску та сечогінний препарат протягом 10 днів, після чого контроль. Щодня вранці приймала і те, й інше. На четвертий день прийому опинилася в напівнепритомному стані, колеги викликали швидку, виявилося дуже сильно впав тиск. Лікарі швидкої допомоги констатували, що падіння тиску сталося через неправильне призначення препаратів. Як виявилося, мені не потрібно було приймати це на постійній основі, лікар призначив неправильно, результат очевидний. Прошу звернути вашу увагу на те, що все псує репутацію клініки і відбиває бажання приходити до вас ще.
Наталія
Харків, 20.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що всі дії лікарів з лікувально-діагностичної тактики визначаються відповідно до нормативних документів МОЗ, результатів додаткових обстежень та об'єктивних клінічних даних на день огляду. Думку лікаря пацієнт отримує як консультативного укладання. Симптоматична терапія може бути призначена до отримання всіх результатів обстежень. Умови прийому препаратів були деталізовані на прийомі, своєчасний контроль за пацієнтом артеріального тиску дозволяє знизити ризик розвитку подібних станів. У будь-якому разі, комплексна проблема потребує комплексного підходу у вирішенні. Свою думку надали наші провідні кардіологи. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Корчма Наталя Миколаївна

Була на прийомі у кардіолога Корчма Н.М. Уважно вислухала, оглянула, призначила обстеження. Мені сподобалося. Чуйне ставлення до пацієнтів всього персоналу. Буду звертатись після обстеження.
Тимченко Л.О. , 12.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки