Відгук від Зінаїда 19.11.2021

Доброго дня. У терміновому порядку мені був потрібен виклик лікаря-кардіолога додому. ОН Клінік у найкоротші терміни організували послугу і вже за дві години лікар був на місці. Висловлюю подяку лікарю Фадєєву Павлу Олександровичу за високий рівень професіоналізму. Після докладного та якісного збору анамнезу провів корекцію прийому медикаментів і вже наступного дня стан здоров'я нормалізувався. Наразі після консультації минуло 10 днів. Самопочуття відмінне, пройшла тахікардія, задишка та набряки ніг, тиск і пульс прийшли в норму. Усім рекомендую лікаря-кардіолога Павла Олександровича!
Зінаїда
Харків, 19.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Зінаїдо. Дякуємо за позитивний відгук та добрі слова. Клінічний досвід наших фахівців дає можливість отримати індивідуальне рішення для кожної проблеми та якісну медичну допомогу. Ми раді, що у Вас залишилися лише позитивні враження щодо лікування під наглядом нашого лікаря Фадєєва П.О. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо Вам міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Фадєєв Павло Олександрович

Була вчора на прийомі до лікаря кардіолога Фадєєва Павла Олександровича. Хочу висловити велику подяку, лікар від бога. Дуже уважний, вивчив всі результати аналізів, дав рекомендації, поговорив і заспокоїв. Надалі звертатимуся тільки до Павла Олександровича, відмінний лікар і добрий як людина
Лілія , 19.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки