Відгук від Оксана 18.11.2021

Я одна з тих пацієнтів, які не втомляться дякувати Блажко Валентині Сергіївні. Неодноразово Валентина Сергіївна приходила на допомогу моїй родині. І завжди зі 100% успіхом ми перемагали хворобу. На цей раз  ми звернулися до неї з моєю мамою, з ураженням легень65 %., сатурацією 70%. У перемозі над хворобою завжди беруть участь двоє: ЛІКАР І ПАЦІЄНТ. Лікар призначає лікування, а пацієнт чітко його виконує. Інакше-ніяк!!!!Тільки чіткий тамдем!!!!! Дякую Валентині Сергіївні за призначення, за підтримку і увагу і зв'язок 24/7. (до речі, сімейний лікар жодного разу не зателефонував). -"Не переживайте, вигрібемо". І ми ВИГРЕБЛИ!!!! Хтось вискакує за 3-5 днів, але нам знадобилося довше. Зараз уже  мама чекає на мене з роботи, щоб піти погуляти!!!!! Вкотре переконуюся в правильності вибору лікаря ще багато років тому.! Дякую, Валентина Сергіївна за ВАШУ ЛЮДИНУ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ТВЕРДІСТЬ ДУХУ!!!!!!
Оксана
Харків, 18.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Блажко В.С. Ми раді, що в особі фахівця Блажко Валентини Сергіївни Ви знайшли лікаря, якому ви можете довірити здоров'я пацієнта. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Ми розуміємо, наскільки важливий позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють лише кваліфіковані спеціалісти, у чому Ви змогли переконатися. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки