Відгук від Олена Кульченкова 17.11.2021

БЛАЖКО ВАЛЕНТИНА СЕРГІЇВНА - найкращий Лікар-Інфекціоніст: високий професіоналізм, розуміння пацієнта, доброта та людяність. Це Лікар, яка віддана своїй справі на всі 200% та дуже відповідальна Людина. Від спілкування, консультацій - спокій та впевненість у тому, що наше здоров'я в надійних руках. Це Лікар, якому не тільки можна, а і хочеться довіряти!!! Дякую Вам за лікування моєї мами!!! Навіть після прийому Валентина Сергіївна напише і поцікавиться про ваше самопочуття. Рекомендую тим, хто ще не знайшов свого інфекціоніста!
Олена Кульченкова
Харків, 17.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Вдячні, що поділилися своєю думкою щодо роботи нашого лікаря. Ми раді, що звернення до нашого спеціаліста було інформативним та результативним для пацієнта. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру – один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм лікарів та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки