Відгук від Олена і Віктор Забара 11.11.2021

Велику подяку висловлюємо Блажко Валентині Сергіївні. Зараз ми з чоловіком здорові, завдяки найвищому професіоналізму Лікаря з великої літери! Правильно призначене лікування, ДОБРЕ ставлення до нас, слова підтримки та впевнене: ,,Все буде добре!", дало свої результати! 💯🙏 Точна вказівка ​​Валентини Сергіївни та наше неухильне дотримання ВСІХ рекомендацій – ось запорука успішного лікування. Ми й досі перебуваємо під наглядом лікаря, прислухаємося до її порад та рекомендацій. Валентина Сергіївна дуже відповідальна людина та несе відповідальність за кожного, хто звертається до неї за допомогою. Дякую Вам величезне, Валентино Сергіївно! Низький Вам уклін!
Олена і Віктор Забара
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Олено. Дякуємо, що знайшли можливості поділитися своєю думкою про нашого фахівця. Комфорт та сучасний підхід до лікування – наші основні засади для надання медичної допомоги пацієнтам. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки