Відгук від Оксана 11.11.2021

Я одна з тих пацієнтів, які не втомляться дякувати Блажко Валентині Сергіївні. Неодноразово Валентина Сергіївна приходила на допомогу моїй родині. І завжди зі 100% успіхом ми перемагали хворобу. На цей раз ми прийшли на прийом з моєю мамою, з ураженням легенів 65%, сатурацією 70%. У перемозі над хворобою завжди беруть участь двоє: ЛІКАР І ПАЦІЄНТ. Лікар призначає лікування, а пацієнт чітко виконує його. По-іншому ніяк!!!! Тільки чіткий тандем!!!!! Дякую Валентині Сергіївні за призначення, за підтримку та увагу та зв'язок 24/7 (до речі, сімейний лікар жодного разу не зателефонував). Дякую, що вселила впевненість із перших хвилин прийому: "Не переживайте, вигребемо". І ми ВИГРЕБЛИ!!!! Хтось вискакує за 3-5 днів, але нам потрібно довше. Зараз уже мама чекає на мене з роботи, щоб піти погуляти!!!!! Попереду ще шлях відновлення, але МИ ВСЕ ЗМОЖЕМО! Вкотре переконуюсь у правильності вибору лікаря та довіри йому. Дякую, Валентино Сергіївно, за ВАШУ ЛЮДИНУ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ І ТВЕРДІСТЬ ДУХУ!!!!!!
Оксана
Харків, 11.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Блажко В.С. Ми раді, що в особі фахівця Блажко Валентини Сергіївни Ви знайшли лікаря, якому ви можете довірити здоров'я пацієнта. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Ми розуміємо, наскільки важливий позитивний емоційний зв'язок між пацієнтом і лікарем, а також комфортна атмосфера в цілому. Тому у нас працюють лише кваліфіковані фахівці, у чому Ви змогли переконатися. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Давно збиралася це зробити і всі руки не доходили, а потім війна… а зараз я знову з рецидивом потрапила до Валентини Сергіївни Блажко і хочу висловити велику подяку! До Валентини Сергіївни я побачила дуже багато лікарів, моя хвороба очей складно діагностувалася і 2 роки мені ставили різні діагнози, від діабету...
Тетяна , 08.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки