Відгук від Лілія Нечаєва 08.11.2021

Хочу висловити свою подяку доктору Блажко Валентині Сергіївні! Справжній професіонал, лікар з великої літери, чуйна людина! Коли моя мама звернулася до Валентини Сергіївни, у неї було 80% ураження легень, спричинене коронавірусом. Завдяки правильно призначеному лікуванню, постійною підтримкою будь-якої доби з боку лікаря, вона впоралася з цим кошмаром пройшовши курс лікування вдома! Крапельниці, концентратор кисню... Але головне – розуміння того, що є підтримка від Валентини Сергіївни, що від тебе не відмахнулися, а допомагають вилікуватись. Дякую величезне, Валентино Сергіївно, за здоров'я найближчої людини - мами та бабусі! Здоров'я вам! Бережіть себе!
Лілія Нечаєва
Харків, 08.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ліліє. Дякуємо за позитивний відгук та вибір "ОН Клінік Харків". Блажко Валентина Сергіївна кваліфікований лікар, комплексно підходить до діагностики та лікування пацієнта з огляду на індивідуальні особливості кожного. Нам важливо, що пацієнт залишився задоволеним зверненням до нашого фахівця, результатом лікування та обслуговуванням загалом. Завжди раді допомогти у рамках нашої спеціалізації. Бажаємо Вам та Вашим близьким міцного здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки