Відгук від Дар'я 06.11.2021

Велика подяка лікареві Блажко Валентині за професіоналізм, правильний підхід до лікування Covid, а також моральну підтримку пацієнтів протягом цієї непростої хвороби. Завдяки вчасно та правильно призначеному лікуванню цього лікаря мій чоловік вилікувався від Covid, хоча хвороба протікала важко та здавали нерви. Я зрозуміла, що наслідків для здоров'я цієї хвороби можна уникнути та попередити, якщо лікар професіонал своєї справи. І це Валентина Блажко. Дякую Богу, що є такі люди та лікарі. Здоров'я їм та довгих років життя. Спасибі!!!!!!!!!
Дар'я
Харків, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Дар'є. Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Блажко В.С. Згодні з Вами, наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у роботі сучасні методики. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб нашим пацієнтам було надано якісні медичні послуги. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Давно збиралася це зробити і всі руки не доходили, а потім війна… а зараз я знову з рецидивом потрапила до Валентини Сергіївни Блажко і хочу висловити велику подяку! До Валентини Сергіївни я побачила дуже багато лікарів, моя хвороба очей складно діагностувалася і 2 роки мені ставили різні діагнози, від діабету...
Тетяна , 08.08.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки