Відгук від Наталія 06.11.2021

Про приємне відвідування та лікування у "ОН Клінік": без черг, у теплій, затишній атмосфері! Щиро дякую лікарю Каспарі Наталії Романівні за високий професіоналізм, ввічливість, людяність, індивідуальний підхід, майстерність. Оперативне втручання та післяопераційний період пройшли без ускладнень. Кожен візит до лікаря - це мінімум дискомфорту, лише позитивні емоції. Дякую за Вашу працю! Дякую за комфорт пацієнтів! Р.S. Результат успішного лікування і одужання хворого залежить від команди. У Вашій клініці команда фахівців - професіоналів на 100%! З повагою, Наталія! 06.11.2021р.
Наталія
Харків, 06.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити неприємну проблему в позитивній атмосфері та отримали бажаний результат. Щадні малоінвазивні методики, які у нас застосовуються, дозволяють вирішити неприємні проблеми без госпіталізації та без відриву від звичного ритму життя. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Каспарі Наталія Романівна

Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-проктолог Каспарі Наталія Романівна. З першого прийому вона змогла привернути до себе, так що сором'язливість пішла само собою. Дуже уважна, професіонал своєї справи. Робили процедуру плазмо-ліфтингу тріщини, через тиждень все загоїлося і призначені препарати впоралися із загоєнням. Спасибі вам велике!
Катерина , 30.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки