Відгук від Мирон 04.11.2021

Були на прийомі з дитиною 5 років у кардіолога Казарян Марії Сергіївни. Лікар докладно розпитала, уважно оглянула, детально роз'яснила всі запитання. Навіть процес зняття кардіограми не викликав занепокоєння у сина. Лікарка пояснила, яким чином діють і для чого призначаються препарати. Загалом задоволена сервісом ОН Клінік дитячого відділення, все чітко в часі без черг і "я тільки запитати" як у звичайній поліклініці.
Мирон
Харків, 04.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день. Дякуємо за позитивний відгук та Вашу історію звернення до нашого медичного центру. Ми раді, що в особі фахівця Казарян М.С. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити здоров'я дитини. Ми раді, що діагностична процедура пройшла для пацієнта у комфортній обстановці. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам та Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Казарян Марія Сергіївна

Була сьогодні на прийомі у кардіоревматолога Казарян Марії Сергіївни, дуже задоволені, приємна, ввічлива, дохідливо пояснює, з дитиною акуратна, ніжна, мені вона дуже сподобалася! Всі співробітники центру дуже приємні! Велику дякую за теплий прийом!
Аліна , 10.04.2020. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки