Відгук від Лариса Марусовська 01.11.2021

Хочу висловити свою нескінченну подяку лікареві-інфекціоністу ОН Клінік Харків Блажко Валентині Сергіївні. За мого незначного досвіду спілкування з лікарями, можу сказати їй тільки велике спасибі за те, що в неймовірно короткий термін лікарка поставила мене на ноги, повернула мені віру в українську медицину. Дякуємо за професіоналізм, дякую за потрібний протокол лікування та неймовірний результат цього лікування! Дякую за те, що Ви є у моєму житті! Удачі вам, міцного здоров'я та довгих років практики! Неймовірно вдячна за все, а, головне, за оптимізм та професіоналізм!
Лариса Марусовська
Харків, 01.11.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо Вам за позитивний відгук та високу оцінку роботи нашого спеціаліста Блажко В.С. Ми раді, що під наглядом нашого лікаря Ви змогли вирішити проблему та залишилися задоволені результатом лікування. Пріоритети нашої команди – індивідуальний підхід до кожного пацієнта та надання медичних послуг високого рівня. Завжди готові допомогти у разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки