Відгук від Голозубова Альона 19.10.2021

Добрий вечір, Хочу сказати Велике спасибі Блажко Валентині Сергіївні за її працю, за професіоналізм 👍, мудрість 🤗 Спасибі велике за правильно призначене лікування моїм батькам 🙏 Не можу підібрати слова, як я вам вдячна 🥰 Пишу, і сльози душать 😭😭😭😭 Спасибі, що ви є така ЛІКАР з великої літери, тому що таких лікарів, як ви, дуже-дуже мало! Ще раз СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗА ТЕ, ЩО ВИ Є!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Голозубова Альона
Харків, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Альоно. Дякуємо за позитивний зворотний зв'язок і високу оцінку роботи нашого фахівця. Раді, що під наглядом лікаря Блажко В. С. пацієнт зміг знайти рішення проблеми, що викликала занепокоєння. Кваліфіковані фахівці, сучасне обладнання та якісні витратні матеріали є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти в разі потреби. Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки