Відгук від Надія 19.10.2021

Звернулась до гастроентеролога Яцентної С.М. з питання больових відчутів в області кишківника та живота. Лікар провела обстеження та назначила аналізи по результатам, яких назначила лікування. Вразила чуйністю, уважністю та дбайливим ставленням до мене, як спеціаліста. Підійшла кваліфіковано з питаня мого звернення. З задоволенням буду рекомендувати Яцентну С.М. як кваліфікованого спеціаліста.
Надія
Черкаси, 19.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Надіє. Дякуємо за відгук. Ми раді, що в особі спеціаліста Яцентної С.М. Ви знайшли лікаря, якому можете довірити своє здоров'я. Згодні з Вами, наші лікарі знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також використовують у своїй роботі сучасні методики та обладнання. Будемо раді допомогти в разі потреби. Бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Яцентна Світлана Михайлівна

Звернулась до гастроентеролога Яцентної С.М. Лікарка дуже уважно вислухала, призначила обстеження: аналізи, гастроскопію. Після результатів було призначено лікування. Буквально за кілька днів настало помітне поліпшення. Все було призначено грамотно і по суті. Дуже рекомендую цього лікаря, т.к. це уважний, доброзичливий фахівець з великим досвідом.
Світлана , 11.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гастроентерологи в Черкасах