0 800 30 11 77

Відгук від Руслана 04.10.2021

Звернулася до лікаря Свинчук Олени Миколаївни з діагнозом дисплазія шийки матки. З першого прийому я зрозуміла, що потрапила до професіонала з великої літери, сама лікар приємна, добра людина, вміє заспокоїти, доступно роз'яснити ситуацію. Мені було проведено РВТ шийки матки, процедура безболісна. Через кілька місяців лікування мої аналізи в нормі, можна планувати вагітність. Я дуже вдячна Олені Миколаївні. РЕКОМЕНДУЮ
Руслана
Полтава, 04.10.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Руслано. Дякуємо за позитивний відгук і добрі слова на адресу нашого спеціаліста. Раді, що Ви залишилися задоволені якістю медичного обслуговування. Комфорт на кожному етапі відвідування медичного центру - один з основних принципів нашої роботи, а професіоналізм лікарів і сучасне обладнання - є запорукою високих показників ефективності лікувально-діагностичних процесів. Завжди готові допомогти та бажаємо міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Свінчук Олена Миколаївна

Хочу залишити свій відгук про лікаря гінеколога Свінчук Олену Миколаївну. Дуже привітна, чуйна і уважна людина. Тактичний та грамотний лікар. Побувала ніби додатково на сеансі психотерапії. Рекомендую.
Наталія , 17.02.2023. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-гінекологи в Полтаві

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.