Відгук від Віта 22.09.2021

Дякую доктору, Каспарі Наталії Романівні за професіоналізм, турботу і увагу. У мене була хронічна анальна тріщина. Муки довгий період часу. Наталія Романівна запропонувала операцію. Я боялася, але погодилася. Не жалкую. Операція під наркозом, швидко, не боляче. Період після операції в постійному контакті з Наталією Романівною, процедури, корегування в лікуванні. У підсумку все відмінно зажило. Шкодую тільки, що раніше не звернулася. Рекомендую від щирого серця Наталію Романівну Каспарі
Віта
Харків, 22.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Віто. Дякуємо за щирий відгук і добрі слова. У медичних центрах нашої Мережі використовуються щадні методики лікування, які дозволяють вирішити проктологічні проблеми швидко, в комфортних умовах і без відриву від звичного способу життя. Нам приємно, що під наглядом нашого лікаря-проктолога Каспарі Н.Р. Вам вдалося вирішити делікатну проблему, і Ви залишилися задоволені результатом. Завжди готові допомогти. Бажаємо міцного здоров'я і не забувайте про необхідність профілактичних оглядів.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Каспарі Наталія Романівна

Добрий день! Хочу залишити відгук про лікаря-проктолог Каспарі Наталія Романівна. З першого прийому вона змогла привернути до себе, так що сором'язливість пішла само собою. Дуже уважна, професіонал своєї справи. Робили процедуру плазмо-ліфтингу тріщини, через тиждень все загоїлося і призначені препарати впоралися із загоєнням. Спасибі вам велике!
Катерина , 30.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки