Відгук від Олег 17.09.2021

Дуже просто записався на прийом на сайті. Чемна, професійна дівчина передзвонила через 3-5 хвилин. Мені потрібен був прийом проктолога. Дуже делікатно пояснила, як підготуватися, і записала до лікаря в той же день. Доктор Марусов Андрій Анатолійович. Професіонал, тут без питань. Працює за сучасним протоколом. Діагноз у нього в голові був готовий вже після співбесіди зі мною. Огляд просто підтвердив діагноз. Зрозуміло, просто, наполегливо пояснив, як вирішити проблему. Операція швидка, безболісна. Доктор призначив тільки мінімум необхідних препаратів. Причому це дійсно клінічно підтверджені ліки. Спостереження і саме лікування входило в ціну операції. Так, ціна близько 8 тисяч грн, але все ж доступна і гроші йдуть зовсім обгрунтовано. Моє здоров'я в ОН Клінік виявилося в надійних руках доктора. Спасибі доктору і всім співробітникам ОН Клінік. Тепер це точно моя клініка, хотілося б ще надовго.
Олег
Оцінка:
Добрий день, Олеже. Дякуємо за позитивний відгук і Вашу довіру. Клінічний досвід лікаря в поєднанні з сучасним обладнанням, яке використовують в медичних центрах нашої Мережі, допомагають якісно і ефективно вирішувати неприємні проблеми в комфортних умовах і без відриву від звичного ритму життя. Одним з головних стандартів нашої Мережі є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Рекомендуємо не забувати про профілактичні огляди. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Марусов Андрій Анатолійович

Робив процедуру hall rar у доктора Марусова Андрія Анатолійовича, високий фахівець та професіонал, процес пройшов швидко і дуже якісно, повна підтримка після процедури навіть з моїми частими дзвінками та смс, дякую за сервіс та якість!
Артем , 21.07.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки