Відгук від Анна 13.09.2021

Добридень! Хочу залишити відгук про роботу Філатової Тетяни Сергіївни. Спостерігаюся у неї вже протягом 2-х років, враження найкращі! Лікар за короткий термін допомогла правильно діагностувати і позбутися майже усіх моїх проблем, тоді як в іншій клініці у мене чомусь "не помітили" цих проблем, при цьому регулярно відправляючи на аналізи і на "лікування" незрозуміло від чого. Рекомендую Тетьяну Сергіївну як грамотного, ввічливого фахівця, який заощадить ваші гроші, час і нерви.
Анна
Харків, 13.09.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Анно. Спасибі, що знайшли можливість поділитися своє історією звернення в наш медичний центр. Одним з головних стандартів нашої робіт є індивідуальний підхід до кожного пацієнта і надання медичних послуг високої якості. Також у розпорядженні наших фахівців перебуває потужна матеріально-технічна база, що сприяє ефективності лікувально-діагностичного процесу. Завжди раді допомогти та бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Філатова Тетяна Сергіївна

Хочу висловити велику подяку докторові Філатовій Тетяні Сергіївні. Дуже уважний, кваліфікований, небайдужий спеціаліст. Застосовує сучасні методи обстеження та лікування, які реально дають результат, дає повні та великі рекомендації. Велике дякую. Тетяні Сергіївні професійних успіхів та вдячних пацієнтів.
Ганна , 31.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки