Відгук від Андріан 28.08.2021

1. Додзвонитися - нереально (хотів дізнатися, чи є послуга сімейного лікаря, але так і не дізнався) 2. Раз така п'янка, то додам: проходив чек-ап, потрапив до інфекціоніста. Інфекціоніст "пролікував глисти" незрозуміло чим, направила купити ліки на рецепшене клініки, але це не найстрашніше. Після "лікування", інфекціоніст направив на аналізи на хворобу Лайма, я зробив в ОН Лаб аналіз, і аналіз показав позитивний результат. Лікар на підставі цього результату призначив складне лікування. Добре, що я не почав "лікуватися", пішов здав той же аналіз ще в двох лабораторіях, і аналіз був негативний. Загалом, вже якось страшно звертатися в клініку...
Андріан
Харків, 28.08.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Андріане. Дякую за діалог зі Службою контролю якості. Хочемо зазначити, що для зв'язку з клінікою є безліч каналів комунікації: цілодобовий контактний центр, форма зворотного зв'язку на нашому сайті, наші сторінки в соцмережах, мессенждери тощо. Для продовження розбору по медичній частині претензії Вам було запропоновано надати альтернативні результати лабораторних досліджень, які на даний момент не надані. Очікуємо документи, всього доброго.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блажко Валентина Сергіївна

Хочу висловити величезну подяку Блажко Валентині Сергіївні! Вона – фахівець високого рівня, дуже ввічлива, добра, чуйна, уважна, що є важливими рисами для справжнього лікаря. Валентина Сергіївна повністю вникає у проблему пацієнта та надає всебічну професійну допомогу!!! Велике дякую їй за людяність та порядність!!!
Ткаченко Олександр Михайлович , 16.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки