Відгук від Ольга 12.04.2021

Двічі була на прийому у невропатолога Саєнка О.О. ( м. Кропивницький). Шкода витрачених коштів. Нічим не допоміг. Лікування не виписав. Запропонував ризикові процедури у себе вдома. Я відмовилася. Навіщо платити за консультацію, якщо не отримаєш лікування? Раніше була на прийомі у дерматолога та гастроентеролога. Нарікань ніяких. Дуже чудові лікарі! Але лікар-невропатолог... Нікому не раджу звертатися!
Ольга
Кропивницький, 12.04.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрий день, Ольго. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Ми завжди цінуємо зворотний зв'язок від наших реальних пацієнтів та вдячні за вибір нашого медичного центру. Комфорт пацієнта на всіх етапах надання послуг і забезпеченням якості сервісу є нашим пріоритетом. Увесь персонал націлений на пунктуальність та оперативність у виконанні своїх обов'язків. Але, окрім цих показників, безумовно спеціалісти приділяють приорітетну увагу якості надання кваліфікованої медичної допомоги. Кожен лікар має право на свою думку щодо лікувально-діагностичної тактики, яка ґрунтується на об'єктивних клінічних даних. Більш детальну інформацію Ви отримали в телефонному режимі. Завжди готові допомогти, бажаємо здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Саєнко Олександр Олександрович

Виражаю щиру подяку за кваліфіковану пораду і правильну діагностику Пархоменка Сергію Івановичу, а також правильну діагностику і курс лікування від Саєнка Олександра Олександровича. Кваліфіковані фахівці. Щиро дякую!
Ігор , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-неврологи в Кропивницькому