Відгук від Бєлка Оксана 15.02.2021

Щиро дякую лікарю-дерматологу Блоха Наталії Володимирівні! Зверталася до неї за консультацією з приводу грибка нігтів.До того мала невтішний досвід лікування у іншго лікаря (видалялися нігтьові пластини,антибіотики не допомагали, протягом року ніяких покращень) . Порадили звернутися до Наталії Володимирівни . Вона мене уважно вислухала, переглянула всі записи , провела огляд. Одразу назначила ще деякі аналізи , після чого було призначене коректне лікування.Зараз вже маю чудовий результат! Найкращий лікар! Дуже приємна людина! Безмежно дякую!
Бєлка Оксана
Чернігів, 15.02.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Добрый день, Оксана. Спасибо за позитивный отзыв. Нам приятно, что под руководством специалиста Блохи Н.В. Вы смогли получить эффективный результат. Надеемся, что Ваш отзыв о результативном лечении поможет людям с подобной проблемой определиться с выбором врача. Всегда готовы помочь в случае необходимости и желаем крепкого здоровья.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Блоха Наталія Володимирівна

Звернулася до «ОН Клінік» з проханням видалення родимок, до лікаря-дерматолога Блохи Наталї Володимирівни. Найкращий лікар, який допоміг у вирішенні проблеми, лікування пройшло успішно. Лікар турбувався за станом здоров’я та піклувався про самопочуття. Рекомендую клініку і лікаря.
Юлія , 26.01.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-дерматологи в Чернігові