Відгук від Аліна 402994 27.01.2021

Доброго дня! Хотіла б подякувати за кваліфіковану допомогу Медичному Центру «Доктор ПРО». Весь колектив дуже привітний та уважний до своїх пацієнтів. Зокрема хотіла б висловити подяку Винниченко Інні Олександрівні лікарю-гінекологу та Кургуз Владиславу Олександровичу лікарю-урологу. За весь період лікування ні разу пошкодувала що звернулася саме сюди. Також великим позитивним моментом «Доктор ПРО» є привітність та позитив працівників рецепції.
Аліна 402994
Черкаси, 27.01.2021 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Аліно. Дякуємо Вам за довіру і вибір нашого медичного центру. Одним з головних принципів роботи наших клінік є комфорт пацієнтів на кожному етапі, у чому Ви змогли переконатися на власному досвіді. Також важливо відзначити, що в нашому медичному центрі працюють тільки кваліфіковані спеціалісти, в розпорядженні яких знаходиться потужна матеріально-технічна база, що сприяє якісній діагностиці та лікуванню. Дякуємо Вам за довіру і бажаємо Вам міцного здоров'я.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кургуз Владислав Олександрович

Звернулась з проблемою нирок до лікаря Кургуза В.О., дуже уважний, чуйний лікар, вислухав, призначив лікування. Дякую йому величезне!
Ольга , 22.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки