Відгук від Лариса 17.12.2020

Я звернулась в Докторпро до проктолога Максима Олександровича з великою проблемою (страшні болі, кров’яні виливи) я дуже вдячна цій людині (досвітченому лікареві) за людяність, професіоналізм, розуміння, ставлення до проблеми. Також вдячна гінекологові Інні Вінніченко, яка змогла поставити правильний діагноз, просто лікар-професіонал. До таких лікарів приємно звертатися. Взагалі я вдячна всім працівникам цієї клініки.
Лариса
Черкаси, 17.12.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Ларисо. Дякуємо Вам за позитивний і розгорнутий відгук. Щиро раді, що звернення до наших спеціалістів було комфортним для Вас, і Ви залишилися задоволені візитом. Ми постійно удосконалюємо якість послуг, що надаються нашими медичними центрами. Та пропонуємо інноваційні методики діагностики та лікування, а також індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Пархомовський Максим Олександрович

Я, звернулась в Он клінік до Пархомовського М.О. Прекрасний, чудовий, чуйний лікарь. Я лікуюсь у нього не вперше і дуже задоволена його професійністю. Рекомендую лікаря Пархомовського.
Світлана Вікторівна , 22.02.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки