0 800 30 11 77

Відгук від Анна 251824 13.08.2020

Сьогодні була на прийомі у лікаря Рожньова Є.Ю., я особисто зосталася задоволена консультацією УЗД. Все детально подивився, і показав мені. Роз’яснив всі подробиці. Дякую лікарю Рожньову особисто, і дівчаткам з ресепшена «ДокторПро» за високий рівень обслуговування. Завжди ввічливі і привітні. З пов. пацієнт
Анна 251824
Черкаси, 13.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Анно. Вдячні за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму нашого лікаря Рожньова Євгена Юрійовича. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики із застосуванням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах

Залишити відгук
Заповніть форму, і ми зв'яжемося з Вами у найближчий час
Натискаючи на кнопку Відправити Ви даєте згоду на обробку даних, та погоджуєтеся з умовами угоди
Перевищено ліміт запитів. Спробуйте через 5 хв.