Відгук від Оксана 399278 03.08.2020

Вперше звернулася у МЦ «Доктор ПРО» 28.05.2020р, потребувала консультації лікаря гінеколога. Була записана на прийом до лікаря Винниченко І.О. Під час першої та послідуючих зустрічей з’ясувала для себе, що лікар професійна, уважна, чуйна, тому можу рекомендувати її іншим пацієнтам. Також хочу відзначити в позитивному ключі лікаря УЗД – Хмару А.О. – професійна, уважна, спокійна, огляд УЗД проводила швидко і методично.
Оксана 399278
Черкаси, 03.08.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Оксано. Дякуємо за позитивний відгук і високу оцінку професіоналізму наших лікарів. Нам важливо знати, що Ви задоволені результатом звернення до клініки, рівнем сервісу та якістю медичного обслуговування. Ми дбаємо, щоб кожен пацієнт почувався у нас максимально комфортно, і пропонуємо індивідуальний підхід та інноваційні методи діагностики й лікування із застосуванням сучасного високотехнологічного обладнання. Завжди готові допомогти в разі потреби. Будьте здорові.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Кузькін Олександр Васильович

Сьогодні була на прийомі/процедурі – гастроскопія, лікар Кузькін О.В. Лікар дуже уважний, позитивний. Процедура, здавалося б, неприємна, але пройшла швидко і безболісно. Так само приємна та уважна медсестра. З таким підходом до пацієнтів як в ON Clinic не так і страшно хворіти. Усім здоров'я.
Карина , 09.12.2021. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки

Лікарі-ендоскопісти в Черкасах