Відгук від Артем 14.07.2020

Був перший раз в медцентрі "ДОКТОРПРО". На рецепшені зустріли привітно, все розказали, але все змінилось коли зайшов на прийом до лікаря дерматолога Скакун Т.М. Лікар постійно до мене говорив на підвищених тонах, коли задав запитання на них не відповідала і було видно що це її нервує,за чей час медсестра взяла проби на аналізи і все, сказали прийти через 3 дні. Прийом тривав 5-10 хв (-350 грн). Коли прийшов через 3 дні за аналізами мене поставили перед фактом, що у вас платний прийом (200грн). Заплатив, тільки тоді завели до лікаря. Лікар був без маски (зараз в усіх установах діє масочний режим). Мені сказали, що по результатам аналізів у вас грибки, ми вам пропонуємо систему за 3600 грн і більше нічого. Коли хотів дізнатись що за система, які там препарати почались крики в мою сторону, сказали або ви лікуєтсь нею або що ви ще хочете. Після відмови від системи, мені дали брошурки з іншим препаратом, сказали почитаєте як його використовувати, віддали результати аналізів і все. І знову прийом длився 5-10 хв максимум і мінус 200 грн. Після такого відношення і приниження, я більше ніколи не порекомендую даний медцентр ні знайомим, ні даже ворогу. Такого відношення ніхто не заслуговує. Якщо хтось хоче викинути кошти на вітер і бути прениженим, звертейтесь до ЛІКАРЯ ДЕРМАТОЛОГА- СКАКУН ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА!!!
Артем
Біла Церква, 14.07.2020 Показати відповідь
Оцінка:
Доброго дня, Артем. Дякуємо за діалог зі Службою контролю якості. Клініка надає платні медичні послуги, які оплачуються згідно затвержденого прайсу та в добровільному порядку, в тому числі і повторні візити. Кожен лікар має право на свою думку, кожен пацієнт має право погоджуватись або ні з думкою лікаря та вартістю запропонованих послуг. В нашій клініці використовується комплексний підхід в діагностиці та лікування з метою одержання ефективного та тривалого результату. Ми раді, що Ви відмічаєте позитивну динаміку лікування, яке отримали за призначенням нашого лікаря. Бажаємо здоров'я та гарного настрою.
Служба контролю якості ОН Клінік

Відгуки про лікаря Скакун Тетяна Миколаївна

Звернулася до Скакун Т.М. лікаря-дерматолога. Робила все за її рекомендаціями тож швидко все подіяло. Клініка чудова, персонал теж.
Аліна , 24.03.2022. Показати відповідь
Оцінка:
Читати всі відгуки